REFERENCE

NAŠE PROJEKTY

Schopná parta lidí s obrovskou motivací a tahem na bránu. Pořádají semináře a workshopy pro podnikatele. Skrze web, který jsme jim postavili prodávají lupeny na svoje akce a svůj merch.

RICHCLUB MANAGEMENT

Navštívit web
Od stavební firmy Blue House jsme dostali volnou rukou při tvorbě. Zadání ale znělo jasně - chceme moderní a čistý design. Nechceme vzhledem našeho webu zapadnout mezi stovky dalších.
Česká jednička na poli spoření do drahých kovů. Na stránkách frčí mimo jiné aktuální grafy s vývojem cen kovů, Golden Gate magazín a eshop. Rozhodně jeden z těch největších projektů, co máme za sebou.

GOLDEN GATE

Navštívit web
Jedna z největších distribučních a obchodních firem u nás, co se týče papírové hygieny. Ovšem jejich pole působnosti přesahuje i hranice naší české kotliny. Od nás chtěli čistý a profi web.

VELKOOBCHOD ŠAS

Navštívit web
Rokec, pivko a pohoda. Asi tak by se dal shrnout fesťák Krhanice Beat Fest. Každoročně jeho návštěvnost stoupá. Organizátoři jsou profíci, co umí věci dotahovat do konce. Společně jsme dotáhli i jejich web.

KRHANICE BEAT FEST

Navštívit web
Mladý projekt mladých lidí, kteří se rozhodli šířit náš krásný český jazyk dál. Nabízí intenzivní kurzy českého jazyka, ať už pro skupiny nebo jednotlivce. Pořádají workshopy, akce a věnují se i překladům. Fandíme jim.

Czechyourself

Navštívit web
Eternity Events se zaměřuje na pořádání hudebních, kulturních a vzdělávacích akcí. Orientují se i v oblasti osobního rozvoje, obchodních dovedností a budování značky.

Eternity Events

Navštívit web
Tenhle náš web. Vyřádili jsme se, ne že ne. A užili si to!
Nejen pro ty, pro které je auto více než dopravní prostředek. Tyhle lidi auta milujou a podle toho se o ně taky staraj. A nejen o ty svoje, ale především o ty vaše. Profíci v oblasti detailingu. Jo a taky jsme jim dělali logo.

Garage Gallery

Navštívit web
Stavební firma, která lpěla především na vizuální podobě webu. Shodli jsme se "obléct" web do minimalistického kabátu, pohráli jsme si tu s grafikou a pracovali s prvky, které jsou pro stavebnictví typické. Logo nám taky svěřili do rukou.
Mladá kapela z Prahy, která toho během své tříleté existence stihla víc než dost. Kluci na sebe upozornili hned ze začátku výhrou v soutěži Rádia Wave, kterou následovalo EP a tento podzim i debutová deska Pěkný chvíle. V souvislosti s tím vznikl i web.

Good Times Only

Navštívit web
Smyčcový kvartet profesionálních hudebnic, to je Alma Ansámbl. Koncertují po celé republice. Zajišťují však i hudební workshopy a v koncertních halách spolupracují s ostatními profesionálními umělci. Vzhled webu vychází ze secesních prvků.

Alma Ansámbl

Navštívit web
Tradiční, ruční výroba akordeonů, heligonek a diatonik. Prvotřídní hudební nástroje, které se prodávají do celého světa. Web jsme stavěli k příložitosti 100 let od založení firmy.

Taky chcete web

nebo nezávaznou konzultaci? Tak nám napište. My Vám rádi odpovíme a něco společně vymyslíme.