REFERENCE

NAŠE PROJEKTY

Schopná parta lidí s obrovskou motivací a tahem na bránu. Pořádají semináře a workshopy pro podnikatele. Skrze web, který jsme jim postavili prodávají lupeny na svoje akce a svůj merch.

RICHCLUB MANAGEMENT

Navštívit web
Od stavební firmy Blue House jsme dostali volnou rukou při tvorbě. Zadání ale znělo jasně - chceme moderní a čistý design. Nechceme vzhledem našeho webu zapadnout mezi stovky dalších.
Česká jednička na poli spoření do drahých kovů. Na stránkách frčí mimo jiné aktuální grafy s vývojem cen kovů, Golden Gate magazín a eshop. Rozhodně jeden z těch největších projektů, co máme za sebou.

GOLDEN GATE

Navštívit web
Eternity Events se zaměřuje na pořádání hudebních, kulturních a vzdělávacích akcí. Orientují se i v oblasti osobního rozvoje, obchodních dovedností a budování značky.

Eternity Events

Navštívit web
Rokec, pivko a pohoda. Asi tak by se dal shrnout fesťák Krhanice Beat Fest. Každoročně jeho návštěvnost stoupá. Organizátoři jsou profíci, co umí věci dotahovat do konce. Společně jsme dotáhli i jejich web.

KRHANICE BEAT FEST

Navštívit web
Tenhle náš web. Vyřádili jsme se, ne že ne. A užili si to!
Nejen pro ty, pro které je auto více než dopravní prostředek. Tyhle lidi auta milujou a podle toho se o ně taky staraj. A nejen o ty svoje, ale především o ty vaše. Profíci v oblasti detailingu. Jo a taky jsme jim dělali logo.

Garage Gallery

Navštívit web
Stavební firma, která lpěla především na vizuální podobě webu. Shodli jsme se "obléct" web do minimalistického kabátu, pohráli jsme si tu s grafikou a pracovali s prvky, které jsou pro stavebnictví typické. Logo nám taky svěřili do rukou.
Mladá kapela z Prahy, která toho během své tříleté existence stihla víc než dost. Kluci na sebe upozornili hned ze začátku výhrou v soutěži Rádia Wave, kterou následovalo EP a tento podzim i debutová deska Pěkný chvíle. V souvislosti s tím vznikl i web.

Good Times Only

Navštívit web
Smyčcový kvartet profesionálních hudebnic, to je Alma Ansámbl. Koncertují po celé republice. Zajišťují však i hudební workshopy a v koncertních halách spolupracují s ostatními profesionálními umělci. Vzhled webu vychází ze secesních prvků.

Alma Ansámbl

Navštívit web
Tradiční, ruční výroba akordeonů, heligonek a diatonik. Prvotřídní hudební nástroje, které se prodávají do celého světa. Web jsme stavěli k příložitosti 100 let od založení firmy.
Pro firmu UEPO, která se zabývá organizační a konzultační činností ve školství, jsem tvořil celou firemní grafickou identitu, což zahrnovalo nejen tvorbu dvojjazyčného webu, ale i logo, ilustrací, vizitek, brožur a prezentace.
Tvorba prezentačního webu pro projekty Petry Novákové, která vzdělává lidi v oblasti obchodní a společenské etikety. Vsadili jsme na lehký, jemný a elegantní design, který odráží podstatu projektu.

Petra Nováková

Navštívit web
Vínasrdcem je síť pěti vinoték. Čtyři jsou kamenné tu pátou jsme měli za úkol udělat virtuální. Vznikl tak eshop s širokým spektrem výborných vín. A to, že jsou výborná můžeme potvrdit 🙂

Vína Srdcem

Navštívit web
Výuková videa brazilského jiu-jitsu.

Taky chcete web

nebo nezávaznou konzultaci? Tak nám napište. My Vám rádi odpovíme a něco společně vymyslíme.